AKTUALITY

<- Zpět

Po stopách maratonu

Datum: 03.06.2011
Ahoj, ahoj, ahoj! Jmenuji se TOM!
Jsem rád, že jste do takto pozdních hodiny vydrželi, protože to, co vám nabídnu, to stojí pouhých 50,- Kč a to se vyplatí! Rád bych vám nabídl něco zážitků na kole jízdním, horském ideálně a to vše stále jen za 50,- Kč - a to se vyplatí!

Zažijete legraci a navíc uděláte něco pro své zdraví, to vše stále jen za 50,- Kč ? a to se vyplatí! Jako bonus pak máte možnost zakončit den příjemným pozdním obědem, o jehož zdravotním přínosu nelze pochybovat! A toto vše stále za pouhých 50,- Kč a to se vyplatí!

Omlouvám kolegu Boba, který měl prezentovat se mnou, ale uklízí značení, aby trať na vyjížďku byla jako ze škatulky. Ano, uklizená trať je součástí výletu a zdarma! Takže stále vše, co nabízím je jen za 50,- Kč ? a to se vyplatí!

Pokouším se touto nabídkou oslovit všechny pořadatelky, pořadatele, pomocnice a pomocníky, a bikerky a bikery, kteří o náš závod v minulosti dbali svou účastí nebo se za posledních 10 let jakoliv podíleli na některém z deseti ročníků Prachatického maratonu. Pokud se nás sejde hodně, bude hodně velká legrace! A to vše stále za pouhých 50,- Kč - a to se vyplatí!

A tady je to, co je pro zdar akce samotné DŮLEŽITÉ!
Datum: 25.6. 2011
Start ? POZOR, ZMĚNA!!!: 10:10:10
Místo startu: Městský stadion v Prachaticích
Trasa: Prachatice - Rohanov - Zbytiny - Libínské Sedlo - Prachatice; během vyjížďky je možné si kdykoliv přidat nebo ubrat, vždy podle individuálních možností.
Občerstvení: Rohanov - pouze pití , Zbytiny - pití a případně jídlo,
A navíc - Libínské Sedlo - pití a jídlo, výběr z hovězího se smetanovou omáčkou a houskovým knedlíkem ("falešná" svíčková) nebo kachna se zelím a bramborovým knedlíkem. V případě, že účastníci nepropijí vložené padesátikoruny cestou, budou moci z vloženého startovného čerpat slevu na zde zakoupené menu. A to se vyplatí!

NEOPOMEŇ NAHLÁSIT ZVOLENÉ MENU A POČET POŽADOVANÝCH PORCÍ!!!
TO, CO ZDE NABÍZÍM, BUDE POUZE V OMEZENÉM POČTU PORCÍ!!!
Neopomeň nahlásit zvolené menu a počty požadovaných porcí!!!

Cíl: Hospůdka u Brabců ? Libínké Sedlo, zde je rezervováno zatím 36 míst
Startovné: 50,- Kč jako záloha, která pojistí účast a bude použita na částečnou úhradu obědo-večeře na Libínském Sedle. Potvrzení účasti lze učinit složením oné 50,- koruny do rukou sekretáře výpravy. Sekretář je stejný jako loni, kdo loni nejel, neví kdo je sekretář a to se vyplatí! Jakmile si toto sekretář přečte, okamžitě sem dá do ohlasů zprávu, že je sekretář - a to se vyplatí!

V doprovodném programu vystoupí navíc nejmenovaný umělec s krátkou scénkou nazvanou "Prachatický bikemaraton 12. května 2012" aneb první ročník druhé dekády!?

A to vše stále jen za 50,- Kč ? A TO SE VYPLATÍ!
Díky za pozornost a těším se 25.6.2011 u Městského stadionu,
TOM!

Rozešli tuto zprávu do deseti dnů deseti kamarádům, o kterých si myslíš, že by je mohl zajímat. Když to neuděláš, vystavuješ se riziku zranění ať už v sedle nebo ze sedla!

Jistý Franz Nichtgehen z Freyungu nepřeposlal a ve sjezdu z Mauthu mu praskly naráz obě kliky! John Notsentnotgo z Shrewsbury nepřeposlal a 11. den po přečtení se mu zlomil představec při sjezdu z Pole Bank! Václava Nehnuse z Čavyně nelezli 11. den po té, co si tuto zprávu přečetl a nerozeslal, nedaleko kopce Mazný jak se marně snaží vytáhnout sedlovku z řitního otvoru po té, co se mu vylomil zámek sedla a to už při jeho dosednutí na sedlovce nebylo!!!

 
Nahoru